Lionslar insanların hayatlarına dokunmaya devam ediyor

Lions kulüpleri gün geçmiyor ki yürekleri ısıtan ve insanlara dokunan bir hizmet ve aktivite ile gündeme gelmesin.......

tarafından
139
Ucuz Web Tasarım
Lionslar insanların hayatlarına dokunmaya devam ediyor

Lions kulüpleri gün geçmiyor ki yürekleri ısıtan ve insanlara dokunan bir hizmet ve aktivite ile gündeme gelmesin….

Lions kulüpleri gün geçmiyor ki yürekleri ısıtan ve insanlara dokunan bir hizmet ve aktivite ile gündeme gelmesin. 118-K yönetim çevresine bağlı Lions kulüpleri 8 Ekim Dünya Lions Hizmet Günü nedeniyle yönetim çevresine bağlı 11 kulüp GST koordinatörü Ceren İplikçi’ nin öncülüğünde Yeni Karaman Mahallesi’nde ikamet eden 59 kadına memografi çektirdi, göğüs taraması yaptırdı, yönetim çevresinin bastırdığı bilgilendirme afişlerini dağıttı.

Lions kulüpleri “Hizmet Edebiliyoruz” diyebiliyoruz demenin gururuyla düzenledikleri bu etkinlikte 118- K yönetim çevresi Genel Yönetmeni Tamer KUNLAR ve değerli eşleri Esra KUNLAR, Genel Yönetmen 1. Yardımcısı Mine Şahin, Dönem Sekreteri İstikbal Gündoğdu, İpek Lions kulübü başkanı ve Ana Hizmetler Koordinatörü Nazan Bozan, Kükürtlü Lions Kulübü Başkanı Emire Cantürk Eren Uludağ Lions Kulübü Başkanı İsmail İsyapan,   Dilek Şen ve Gamze Şenkal etkinliğe katılan Lion’lar olarak hizmet etmenin gururunu yaşadıklarını ve hızlı başladıkları hizmet döneminde birlikte aynı hızla yollarına devam edeceklerini belirttiler.