Alper Çakmak Ne İş Yapıyor? Hangi Şirketin Sahibi?

Alper Çakmak ilk olarak 2012 yılında bir albüm çıkarmış ve bu albümü ile birlikte tanınmaya başlamıştı. Kendisini birçok insan şarkıcı kimliği ile tanıyor. 2012 ve 2017 yıllarında çıkarmış olduğu albümler ile birlikte daha fazla insana ulaşmayı başaran ve bu sayede Hem Türkiye’de hem de yurtdışında çok sayıda konser veren ünlü isim aslında sadece müzikle ilgilenmiyor.

tarafından
206
Ucuz Web Tasarım
Alper Çakmak Ne İş Yapıyor? Hangi Şirketin Sahibi?

Kendisinin babadan gelen bir ticaret alışkanlığı da var. Kendisi müzik kariyerinin yanında iş insanı olarak da birçok alanda görev yapıyor. 1985 yılında dünyaya gelen Alper Çakmak babasının işi nedeniyle birçok şehir gezdi. Müzik kariyerinin daha öncesinde kendisi ticari adımlarda gerçekleştirdi ve www.sugarworld.com.tr adıyla bir tatlı şekerleme ve lokum üretim fabrikası kurdu. Bu fabrika yıllardır aktif şekilde şekerleme ve lokum alanında çalışmalarını devam ettiriyor. Şirket bünyesinde aktif olarak çalışan 27 personel bulunuyor. Müzik kariyerinin yanı sıra iş hayatında da son derece başarılı bir isim olan Alper Çakmak ticari alandaki faaliyetleri ile de dikkat çekiyor.

Alper Çakmak’ın bu denli başarılı olmasında ki ana nedenlerinin başında her zaman pozitif güler yüzlü ve insancıl birisi olması geliyor. Çevresinde onu tanıyan insanlar her zaman bu özellikleri ile ondan bahsediyor. Kendisi gerek iş hayatında gerekse de müzik hayatında son derece başarılı bir isim.